επιτυχόντες

 

Επιτυχόντες 2017

 Θεωρητική κατεύθυνση

  1. Βαλλιανού Κάτια Νομική (Αθήνα)
  2. Μωράκης Γιάννης Νομική (Αθήνα)
  3. Ρήνος Νικόλας Νομική (Θεσ/νίκη)
  4. Καράμπελα Νίκη         Νομική (Κομοτηνή)
  5. Μπαρτζή Ιωάννα      Ψυχολογία  (Αθήνα)
  6. Κάβουρα Αφροδίτη     Ψυχολογία (Αθήνα)
  7. Ζωγραφίδη Δήμητρα     Πολιτικών Επιστημών   (Αθήνα)
  8. Πρωτόπαππα Νίκη        ΦΠΨ (Αθήνα)
  9. Γιαννακη Ζέτα Φιλολογία (Αθήνα)
  10. Άννα Τριανταφύλλου    Παιδαγωγικό (Βόλο)
  11. Κωστοπούλου Νάντια Θεολογία (Αθήνα)
  12. Τσάκωνα Κική        Θεατρικών Σπουδών (Αθήνα)
  13. Σαλικοπούλου Βάσια          Κοινωνιολογία (Αθήνα)
  14. Βασιλοπούλου Μαρία         Γαλλική Φιλολογία (Αθήνα)
  15. Δημητρίου Αλέξανδρος      Κοινωνιολογία (Αθήνα)
  16. Μπίστα  Παναγιώτα          Θεατρικών Σπουδών (Αθήνα)
  17. Σπύρου  Ιωάννης                Πολιτικών Επιστημών (Αθήνα)
  18. Δημητρίου Αλέξανδρος Κοινωνιολογία (Αθήνα)

Θετική -Τεχνολογική Κατεύθυνση (μάθημα: Έκθεση)

  1. Δαμιανού Βεατρίκη    Ιατρική (Πάτρα)
  2. Δαμιανός Σωτήρης   Μηχανολόγων –  Μηχανικών (Αθήνα)
  3. Σάντος Νάσος              Ιατρική (Αθήνα)
  4. Κηπόσογλου Νίκος      Οδοντιατρική (Αθήνα)
  5. Απέργη Ελισσαβετ      Φαρμακευτική (Πάτρα)
  6. Καρβούνη Κασσιανή  Χημικό  (Αθήνα)
  7. Γεωργούτσος Θάνος     Ηλεκτρολόγος Μηχανολόγος(Αθήνα)
  8. Μερτζάνης Γιώργος      Μηχανολόγων – Μηχανικών  (Αθήνα)
  9. Τζώρτζης Αλέξανδρος Ηλεκτρολόγων – Μηχανολόγων  (Βόλο)
  10. Κρητικίδης Μάνος      Πληροφορική  (Αθήνα)
  11. Τραντας Χάρης            Πληροφορική  (Αθήνα)
  12. Γαρμπής Γιώργος     Μηχαν. Υπολογιστών (Ιωάννινα)
  13. Χρήστου Γιάννης         AΣΣOE
  14. Σαραντου Ελένη ΑΣΣΟΕ
  15. Καραγιάννη Ματούλα ΑΣΣΟΕ
  16. Σωτηριάδης Νίκος      ΑΣΣΟΕ
  17. Φαναράς Στάθης ΑΣΣΟΕ
  18. Μαυρομάτη Ντόρα ΑΣΣΟΕ
  19. Ψαραύτης Νίκος          ΑΣΣΟΕ
  20. Χίος Κωνσταντίνος     Οικονομικό  (Παν. Πειραιά)
  21. Μάγειρας Νίκος           Εφαρμοσμένα  Μαθηματικά (Αθήνα)
  22. Τσανούλας Τάσος         Γεωλογία (Πάτρα)
  23. Περαθωράκη Μαρία Γεωπονκή  (Αθήνα)
  24. Κατρώτσου Ελένη        Φυσικό (Πάτρα)
  25. Μούτσα Όλντι              Φυτικής Παραγωγής (Αθήνα)
  26. Παράσχος Γιώργος  Μαθηματικό (Αθήνα)
  27. Σιάχου Μαρία Γεωπονικό  (Αθήνα)
  28. Ρώτας Ντανος Χημικο (Αθήνα)
  29. Δέλλας Νικος Γεωλογία    (Αθήνα)
  30. Βλάχος Γιάννης Γεωγραφία (Μυτιλήνη)
  31. Αδαμόπουλος Γιάννης     ΤΕΦΕΑΑ
  32. Σπίνου Νικόλ               Αρχιτεκτονική (Χανιά)

 

Καλή σταδιοδρομία σε όλους τους μαθητές μας !!!

 

Δείτε τους  επιτυχόντες :

2016 κλικ εδώ

2015 κλικ εδώ

  2014 κλικ εδώ,

  2013  κλικ εδώ,

 2011 και  2012 κλικ εδώ




ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ: ΠΕΝΤΕΛΗΣ 25Α και ΑΙΑΝΤΟΣ 2Α (πλησίον Ταχυδρομείου)

ΜΑΡΟΥΣΙ: Δήμητρος 15 και Πλαστήρα (πλησίον ΗΣΑΠ)

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: Ηρώων Πολυτεχνείου 8 (πάνω απο την Εθνική Τράπεζα)

Τηλεφωνικό κέντρο: 210 612.70.74,, 210 600 87 50, κινητό: 6947 82 43 86